TV8 Ekran Yüzü Alımı iş başvurusu yapma

Yapmış olduğu programlar ile totalde ve prime time da en çok izlenen kanallar arsında yer alan TV8 kanalında çalışmak ister misiniz? TV8 kanalı kapanmaya yüz tutmuşken Acun Ilıcalı tarafından satın alındı ve o günden sonra en çok izlenen yarışma programları bu kanala taşındı. Bu yarışmalar Survivor, O ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz gibi en çok izlenen ve yayınlandıkları gece birinci sıraya yerleşen programlardır. Bu programlara ek olarak yeni yarışma ve magazin programları ile birlikte izleyicileri kendisine çeken bir kanal haline gelmiştir.

TV8 Personel Alımı insan kaynakları

Tv8 kanalı personel alımı politikası çoğunlukla yayınlamış olduğu yarışmalarda yarışmacı olarak görev almış kişilerden seyircilerin daha çok desteklediği kişi veya kişileri yeni yapılacak olan programlarda ekran yüzü olarak kullanmaktır. Kanal izleyicileri ekran başına çekebilmek için ekran yüzlerine önem vermektedir. TV8 personel alımı da bu yönde olacaktır.

TV8 Gençlik Programı Yayınlanacak

Tv8 kanalı yayın hayatına gençlik programı alacağını açıkladı. Yayınlanacak olan bu gençlik programında gündem ele alınacaktır. Bu kapsamda bu programda görev alacak bay ve bayan ekran yüzü genç personel alımları yapılacaktır. Diksiyonu düzgün, fiziğine güvenen ve özellikle de ekran yüzü olabileceğine inanan kişiler bu iş ilanına başvuru yapabilirler.

TV8 iş başvurusu

TV8 kanalı iş başvurusu yapmak isteyen kişiler kanalın iş başvuruları için oluşturmuş olduğu intenet sitesi olan “www.tv8basvuru.com” adresine girerek ekran yüzü iş ilanlarına online iş başvurusu yapabilirler. Burada karşınıza bir nevi özgeçmiş olabilecek bilgileri içeren form doldurulmaktadır. Bu forma fotoğraf ve video da istenmektedir. Eğer başvuru yapacaksanız fotoğrafınız ve sizi iyi tanıtabilecek bir bideonuz olması başvurunuzu kolaylaştıracaktır. Tv8 ekran yüzü iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://bit.ly/2MWfDc2

Bir önceki yazımız olan Katar Havayolları iş ilanları personel alımı başlıklı makalemizde katar havayolları Türk personel alımı, Katar iş ilanları 2020 ve katar iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.