ŞOK Süpermarket Personel alımı iş başvurusu

Perakende sektörünün önde gelen firmalarından olan şok market büyümeye devam etmektedir. Büyükşehir ve şehirlerde belirli sayıya ulaşan şirket ilçelere ve beldelerde de ikamet eden kişilere ulaşmak için buralarda da yeni mağazalar açmaktadır. Bu açtığı mağazalara da o bölgeden personel alımları yapmaktadır. Hem ilçe ve beldelere perakende uygun fiyatlı market imkanı sağlarken hem de o yöreye iş imkanı da sağlamaktadır. Başvurular da sürekli devam eden şirkete nasıl iş başvurusu yapılacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Şok marketler zinciri ilk kurulduğu sırada Migros’un alt mağazası olarak duyurulmuştu. Migros’un pahalı olması ve Bim, A101 gibi fiyat bakımından daha uygun mağazaların açılmasından sonra Migros desteğinin de çekilmesiyle Şok marketler bu firmalarla rekabet edebilmek için konsept değişikliğine gitti.

Diğer firmalar gibi halk günü ve indirimli ürün günü belirledi. Çarşamba günleri raflara uygun fiyatlı ürün getirdi. Yeni yeni mağazalar açtı. Hala da mağazalar açılmaktadır.  Bu mağazalara da personel alımları büyük bir hızla devam etmektedir.

Şok marketlerinde işler en az 2 eleman ile yürütülmektedir. 1 kişi malzeme eksiklerini tamamlarken diğeri de kasaya bakar ve kasa bölgesini düzenlemekle görevlidir. Kasa da yoğunluk olması durumunda diğer eleman da gelerek çift kasa açılır ve müşteriler beklemeden hızlı bir şekilde alışverişlerini yapabilirler.

Şok market iş başvurularını kendi internet sitesindeki kariyer sayfasından yapmaktadır. Öncelikle şok markette çalışmak istemelisiniz. Ardından erkekler askerliklerini yapmış olmalıdır, internet sitesinde girerek ister mağaza elemanı isterseniz yönetici olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Site üzerinden başvuru yapmak isteyenler https://goo.gl/XcxDQz bağlantısı üzerinden istedikleri açık iş pozisyonuna başvuruda bulunabilirler.