Site Apartman Görevlisi Kapıcı alımı iş ilanları

Şehirler ve ilçeler geliştikçe siteler ve apartmanlar çoğalmaktadır. Kişiler rahatlarını düşündüğünden genellikle kapıcısı olan binaları tercih etmektedirler. Bunu gören diğer binalar da kendi binalarına kapıcı aramaya başladılar. Değişen yaşam şekilleri kişileri bu duruma getirmiştir. Aslında bu durum hemen ortaya çıkmış değildir. Kapıcılar Kralı filmi 1970’li yıllarda yapılmıştır. O yıllarda da kapıcılık yapılmaktadır. Site görevlisi veya kapıcı olarak iş arayan kişiler az çok tamir ve tadilat işlerinden anlamalıdırlar. Apartmanı günlük olarak takip etmeli ve gerekli görülen tamir veya tadilatları yerine getirmelidir. Site veya apartman yöneticisi ile işbirliği ile yapılacak işlemleri ve görev tanımı yerine getirmelidir.

Apartman Görevlisi iş ilanları

Bu iş ilanları sadece büyükşehirlerde veya şehir merkezlerinde olacak diye bir şart yoktur. İlçelerde de kapıcı iş ilanları yayınlanmaktadır. Apartmanın veya sitenin konumu ya da müsaitlik durumuna göre kapıcılara boş daire verilmektedir. Kapıcı olarak işe başlayanlar kira ücreti ödemeden ailesiyle birlikte burada kalabilmektedirler.

Kapıcılık mesleği zor gibi görünse de işe alışınca oldukça kolay olmaktadır. GÜnlük çöp ve temizlik işlerinin yanında site veya apartmanın durumuna göre sipariş alma görevi de olabilmektedir. Bunun yanında haftalık ve aylık yapılması gereken çim biçme, bahçe bakımı, su tesisatı tamirleri gibi işlerle de kapıcılar uğraşmaktadır.

Kapıcı iş ilanları Site Görevlisi Arayan Yerler

  • Ay Gök Yapı Yönetim
  • Kavilife Apartmanı
  • Grey Blok Residance
  • Akatan Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi
  • Güneş Apartmanı
  • TRN Management

Yukarıdaki ilanlar şu anda apartman görevlisi arayan iş yerlerini ve apartmanları göstermektedir. Bu ilanlara ait detaylara yazımızın sonunda vereceğimiz bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Kapıcı iş başvurusu yapmak isteyenler bulunduğunuz bölgede iş ilanı olup olmadığını incelemeli ona göre iş başvurusu yapmalısınız. Bunu görmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://bit.ly/2KN36F9

Bir önceki yazımız olan Katar Havayolları iş ilanları personel alımı başlıklı makalemizde katar havayolları Türk personel alımı, Katar iş ilanları 2020 ve katar iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.