QNB Finansbank Yeni Mezun Personel Alımı Şartları

Bankacılık alalnında çalışmak isteyen yeni mezun kişiler için QNB Finansbank personel alımı politikası hakkında bilgi vereceğiz. Finansbank, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana yaptığı başarılı hamlelerle adından söz ettiren bir banka olmuştur. Halka açılan ilk özel sektör bankasıdır. Hisseleri 1990 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Banka yurtdışında Hollanda, Rusya ve Romanya’da şubeler açmıştır. 2016 yılında Katar’ın en büyük bankası “Qatar National Bank S.A.Q.” tarafından satın alınmıştır. Bu bankanın kısaltması QNB olduğu için Finansbank’ın başına QNB eklenmiştir. Bundan sonra ülkemizde faaliyetlerini QNB Finansbank olarak sürdürmektedir.

QNB Finansbank kariyer fırsatları da oldukça iyidir. Yurtdışı bağlantılı bir banka olduğu için yurtdışında da görevlendirilerek kariyerinize yurtdışında devam edebilirsiniz. QNB Finansbank şu anda 543 şube ve 12 bin 350 çalışan sayısı ile ülkemizde faaliyetlerini yürütmektedir.

QNB Finansbank Yeni Mezun iş ilanları

Bankada çalışmak isteyen yeni mezunlar bankanın açık pozisyonlarını araştırmalı ve kendisine uygun olan pozisyonun boş olduğunu gördükten sonra iş başvurusnda bulunmalıdır. Yeni mezunlar üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olan ve banka ile ilgili müşteri odaklı 28 yaşını aşmamış kişiler olarak tanımlayabiliriz. Yabancı dil olarak ingilizce bilinmesi şartlar arasında yer almaktadır.

QNB Finansbank Yeni Mezunların Başvuru Yapabilecekleri Kadrolar

Banka yeni mezunlar için aşağıdaki kadrolara alım yapacağını duyurmuştur.

  • Çağrı Merkezi
  • Management Trainee
  • Müfettiş Yardımcısı
  • Şube Satış ve Operasyon

Bu kadroların dışında bankada bir çok açık kadro bulunmaktadır. Bankanın açık pozsiyonlarını incelemek ve QNB Finansbank iş başvurusnda bulunmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://bit.ly/2YMxIiO

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Açık Pozisyonlara İş Başvurusu 2020 başlıklı makalemizde garanti bankası açık iş pozisyonları, garanti bankası iş başvurusu ve Garanti Bankası iş ilanları 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.