Milli Savunma Bakanlığı işçi alımı şartları belli oldu

Bakanlık bünyesinde çalışmak isteyen okuyucularımız için detaylarınından bahsedeceğimiz iş ilanı yayınlanmıştır. Milli Savunma Bakanlığı akaryakıt ikmal ve nato pol tesisleri işletme başkanlığı Ankara işletme müdürlüğünde çalışacak olan işçiler terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan kişiler arasından istihdam edilecektir.

Ülkemizde en çok istihdam sağlayan resmi bir kurum olan Türkiye iş kurumu, bu iş ilanının başvurularının yapılacağı kurum olacaktır. MSB ve İşkur arasındaki protokol ile işçi alımı işkur üzerinden yapılacaktır. İşçi alımı kamu kurumlarında eski hükümlü veya teröröle müdacele kapsamında malul sayılmayacak şekilde yaralananların işçi olarak alınmasında uygulanaca usullere göre alım yapılacaktır.

MSB Hangi Kadroya Alım Yapacak?

Milli Savunma Bakanlığı, teknisyen kadrosuna alım yapacaktır. Bunun için üniversitelerin bilgisayar bilişim teknolojileri bölümünden önlisans düzeyinde mezun olmanız gerekmektedir.

İş ilanına nasıl başvuru yapılacaktır?

İş ilanı bugün 16 Temmuz itibariyle Türkiye iş kurumu internet sitesinde ilana açılmıştır. Başvuru yapmak isteyenler www.iskur.gov.tr adrsine girerek iş başvurusu yapabileceklerdir. İş ilanı Ankara çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü Çankaya hizmet merkezi tarafından yayınlanmıştır.