Konya Teknik Üniversitesi Temizlik, Güvenlik Görevlisi ve Destek Personeli Alıyor

Konya Teknik Üniversitesi rektörlüğü boş durumda bulunan işçi kadrolarına türkiye iş kurumu aracılığı ile işçi alımı duyurusu yayımladı. 2018 yılında Selçuk Üniversitesinden ayrılarak kurulmuştur. Selçuk Üniversitesinden Mimarlık Fakültesi alınarak ismi değiştirilmiş ve bu üniversiteye başlanmıştır. Bunun yanında yine Selçuk üniversitesinin bazı birimleri de bu üniversiteye aktarılarak üniversite faliyete geçirilmiştir.

Üniversite yeni bir kurum olduğu için akademik kadroların yanında işçi kadrolarında bulunan eksiklikleri igdermek amcıyla Türkiye iş kurumu ile işçi alımı yapmayı kararlaştırmıştır. Buna göre üniversite aşağıda yayınlamış olduğu kadrolara işçi alımı yapacaktır.

Konya Teknik Üniversitesi İşçi Alımı Yapılacak Kadrolar

  • Güvenlik Görevlisi (8 Kişi)
  • Temizlik Görevlisi (6 Kişi)
  • Destek Personeli (1 Kişi)
  • Destek Personeli (2 Kişi)
  • Destek Personeli (8 Kişi)

Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

Üniversite işkur ile anlaşarak işçi alımını www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden online başvuru ile alacağını belirtti. İnternetten başvuru yapamayanlar Türkiye iş kurumu Konya il müdürlüğünden bilgi alabileceklerdir. İlan 16 Eylül 2019 tarihinde işkur üzerinden görünecektir ve ilanda 5 gün kalacaktır. İşkur internet sitesinden işçi alımı koşullarını ilanlar yayınlanınca görebilirsiniz.

Başvurular için Öğrenim Durumu Şartı Nedir?

  • Güvenlik görevlisi alımı için lise ve dengi okul veya önlisans mezunu ve özel güvenlik görevlisi belgesi sahibi olmak,
  • Temizlik görevlisi kadrosu için ilköğretim mezunu olmak,
  • Destek personeli kadroları için lisans, önlisans ve lise mezunu olan kişiler 3 ayrı destek personeli alımına başvuruda bulunabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Duyurusu Yayımlandı başlıklı makalemizde Ankara şoför makam şoförü alımı, ankara temizlik görevlisi iş ilanları ve Üniversite bahçıvan iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.