Konya Teknik Üniversitesi lise meuznu destek personeli alımı ilanı

Konya Teknik Üniversitesi rektörlüğü Türkiye iş kurumu ile görüşmeleri sonucunda üniversiteye destek personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların işkur üzerinden yapılacağı iş lanına başvurular devam etmektedir. İlan Türkiye iş kurumu Konya il müdürlüğünde yayımlanmıştır. Konya ilinde ikamet eden kişiler işkurdan detaylı bilgi alabilirler. Ayrıca işkur internet sitesi olan www.iskur.gov.tr sitesine ücretsiz üye olarak da işkur iş ilanlarına online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Konya Teknik Üniversitesi İlan Edilen Boş Kadrolar Neler?

  • Destek Personeli 1 kişi lise ve dengi okul mezunu
  • Destek Personeli 1 kişi önlisans mezunu
  • Destek personeli 1 kişi önlisans mezunu

İş ilanı detaylarında sadece bunlar belirtilmiştir. Daha fazla detay işkur internet sitesinde konya ili diye arama yapmanız durumunda teknik üniversitesi ilanlarında belirtilmiştir. Online olarak da 8 Kasım 2019 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz. Öncelikle işkur internet sitesine girmeli ve online olarak başvurunuzu yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Gazi Üniversitesi İşkur Üzerinden Sürekli İşçi Alımı iş ilanı başlıklı makalemizde Ankara hizmetli iş ilanları, Ankara işkur iş ilanları ve işkur hastane hizmetlisi iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.