Komagene Çiğköfte Bayilik Alma Şartları ve Bayilik Ücreti

Etsiz çiğköfte markaları arasında ön sıralarda bulunan ve ülke geneli şubeleri bulunan Komagene Çiğköfte bayiliği nasıl alınır, franchising ücreti kaç para, bayilik şartları neler gibi konulara değinerek sizleri bilgilendireceğiz. Komagene çiğköfte 13 yıldır hazır gıda sektöründe faaliyet sürdürmektedir. 78 ilimizde binden fazla şubesi bulunmaktadır. Hatta ülkemiz sınırlarını aşarak 2011 yılında Almanya’da ilk şubesini açmıştır.

Komagene misyon olarak 2020 yılında 1600 şubeye ulaşmayı amaçlamıştır. Türkiye çiğköfte piyasasında lider konumadır. Komagene çiğköfte şubelerinin yüzde %97’si franchising olarak işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüşü sebebiyle tercih edilen bir markadır.

Komagene Çiğköfte Frachising Şartları ve Bayilik Ücreti

Komagene bayiliği almak istiyorsanız öncelikle uygun bir dükkan bulmanız gerekmektedir. Bulduğunuz dükkanın işlek bir caddede ve yakınında başka bir çiğköfte mağazası olmaması size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Komagene franchising ücreti 20 bin TL + KDV ücrettten başlamaktadır. Sizin bulduğunuz dükkana uygun konsept ve olanaklara göre bayilik ücreti artmaktadır.

Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu

Komagene franchising ile bayilik almak isteyenler online başvuru formu ile şirkete ulaşabilirler. Bu başvuru formunda sizlerden ad soyad mail adresi telefon numarası şehir ve ilçe bilgiler istenmektedir. Bu doldurduğunuz form neticesinde sizlere iletişim bilgilerinizden ulaşılarak gerekli bilgileri telefon ile görüşülerek verilecektir. Komagene çiğköfte bayilik başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://bit.ly/31TG6uP

Bir önceki yazımız olan Çiğköfte Bayilik Alma Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar başlıklı makalemizde Çiğköfte bayiliği almak, Çiğköfte bayiliği veren firmalar ve Çiğköfte franchising alma hakkında bilgiler verilmektedir.