Kepçe Dozer Operatörü İş İlanları

İnternet sitemize gelen yorumlarda ve sosoyal medya hesaplarımızda sürekli operatör iş ilanları isteği gelmektedir. Kepçe ve dozer operatörü olan kişiler sitemizde bina, yol ve köprü inşaatlarında operatör olarak çalışmak istediklerini belirtmişlerdir. 18 yaşını tamamlamış herkes iş makinası sürücü belgesi alabilmektedir. Öğrenim şartı olarak da en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır. G sınıfı sürücü belgesi sahibi olanlar operatör olarak adlandırılmaktadır. Bu belgeyi almak için srücü kurslarına başvuruda bulunmalısınız. fakat tüm sürücü kursları G sınıfı ehliyet vermek için yeterli donanıma sahip olmayabilir. Bunu iyice araştırdıktan sonra başvuru yapmanız daha iyi olacaktır.

Kepçe ve Dozer Operatörü iş ilanları çoğunlukla inşaat alanında faaliyet gösteren şirketler tarafından yayımlanmaktadır. Kepçe operatörü ihtiyacı olan firmalar ya kendi insan kaynakları sayfalarında ya da kariyer sitelerinde dozer operatörü iş ilanları yayınlamaktadırlar. Sizlere hangi şirketlerin hangi şehirlerde kepçe operatörü aradıklarına ilişkin bilgiler vereceğiz.

Kepçe Dozer Operatörü Arayan Şirketler

  • Kepçe Operatörü – Eren Kağıt San. ve Tic. A.Ş. (İstanbul)
  • Loder Operatörü – Yılport Holding (Kocaeli)
  • İş Makinası Operatörü – Levent Kağıt San. ve Tic. A.Ş. (İzmir)
  • Dozer Operatörü – Bektaş İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. (Bursa)
  • Terminal Traktör Operatörü – Yıldırım Holding (Bursa)

Yukarıda yazmış olduğunu şirketler ve holdingler operatör iş ilanı yayımlamıştır. Bu liste personel ihtiyacına göre azalıp artabilmektedir. Sizler ara ara sitemizi ziyaret ederek operatör iş ilanlarına bakmalısınız.

Kepçe Dozer Operatörü iş başvurusu

Şirketlere iş başvurusu yapmak isteyenler gerekli yeterliliklere sahip olmalı ve kendilerini şirketlere daha iyi tanıtacak özgeçmiş oluşturmalıdırlar. Bu özgeçmişlerine referans eklemeleri önemlidir. Ayrıca ehlyiet yaşı da işe alımda kendilerine avantaj sağlayacaktır. Kepçe ve Dozer Operatörü iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanarak iş başvurularını kariyer sitesi üzerinden yapabilirler.

http://bit.ly/2PeD01l

Bir önceki yazımız olan Katar Havayolları iş ilanları personel alımı başlıklı makalemizde katar havayolları Türk personel alımı, Katar iş ilanları 2020 ve katar iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.