İstanbul Teknik Üniversitesi İşkur Üzerinden 100 Sürekli İşçi Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere Türkiye iş kurumu aracılığıyla sürekli işçi alımı ilanı yayımladı. Üniversite İstanbul işkur il müdürlüğü ile yaptığı görüşme sonrası sürekli işçi alımı duyurusunu yapmıştır. Üniversite işkur üzerinden toplam 100 işçi alımı gerçekleştirecektir. Başvurular işkura şahsne başvuru yapılacak veya işkur internet sitesi üzerinden onlina olarak yapılacaktır. Başvuruların fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılarak eleme yapılacaktır. Kurada adı çıkan kişiler sözlü mülakata alınacaktır.

İTÜ Hangi Kadrolara Kaç İşçi Alacaktır?

  • Temizlik Personeli (3 Kişi) – En az ilköğretim mezunu, E sınıfı ehliyetli, 35 yaşını aşmamış, SRC belgesi olmak,
  • Temizlik Personeli (5 Kişi) – En az ilköğretim mezunu, B sınıf ehliyetli, 35 yaşını aşmamış olmak,
  • Temizlik Personeli (47 Kişi) – En az ilköğretim mezunu,
  • Silahsız Güvenlik Görevlisi (6 Kişi) – Lise mezunu, B sınıfı ehliyetli, 3 yıl mesleki deneyimi olmak, özel güvenlik görevlisi kartına sahip olmak.
  • Silahsız Güvenlik Görevlisi (2 Kişi) – Önlisans mezunu olmak, B sınıfı ehliyetli, 3 yıl deneyimli, özel güvenlik görevlisi kartı sahibi olmak,
  • Silahsız Güvenlik Görevlisi (2 Kişi) – Lisans mezunu, özel güvenlik görevlisi kartı sahibi, B sınıfı sürücü belgeli, 2 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış olmak,
  • Aşçı (21 Kişi) – En az ilkokul mezunu, hijyen eğitimi belgesi olan, Aşçılık myk belgesi olmak,
  • Bulaşıkçı (11 Kişi) – İlköğretim mezunu olmak, hijyen eğitimi belgesi olmak,
  • Bahçıvan (3 Kişi) – Lise mezunu, bahçe makinalarını kullanabilen ve bahçıvanlık MYK belgesi olmak,

Başvuru Tarihi Ne Zaman ve Nasıl Başvuru Yapılacaktır?

Başvurular 13 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihe kadar başvurunuzu ister İşkur İstanbul il mdürlüğüne isterseniz de işkur internet sitesi olan www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Online olarak başvuru yapacaklar başvuru detayları hakkında bilgi alabileceklerdir. Daha detaylı bilgi almak isteyenler işkur il müdürlüğünden bilgi alabilirler. İstanbul Teknik Üniversitesi detaylı bilgiyi ve alım ile ilgili diğer paylaşımları www.pdb.itu.edu.tr internet sitesinde paylaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Konya Derebucak Belediyesi İşkur Aracılığıyla Sürekli İşçi Alımı başlıklı makalemizde Büro persoenli alımı yapan belediyeler, Derebucak Belediyesi iş ilanları ve Konya iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.