Evde Bez Alışveriş Çantası Dikerek Para Kazanma Fırsatı

Ev hanımları için evde kazanç sağlayabilecekleri bir içerik ile karşınızdayız. Ev hanımları evde para kazanıp aile bütçelerine katkı sağlamak istiyorlar. Bu durum, dürekli evde oldukları için pek mümkün olmadığı için evde yapılacak işleri araştırmaktadırlar. Aslında evde kazanç sağlamak oldukça kolaydır. El becerisi olan çoğu kişi evde para kazanabileceği işler yapabilir. Kına paketleme, üçlü priz montajı, dolma kalem montajı gibi işlerin yanında internet üzerinden yine evde yapılabilecek işler de vardır. Anket doldurma, makale yazma, reklamlara tıklama gibi işler de evden yapabileceğiniz işler arasındadır.

Evde Bez Alışveriş Çantası Dikerek Para Kazanma

Evde bez alışveriş çantası dikerek bunları ŞOK Market’e nasıl satacağınız hakkında bilgilendirme yapacağız. ŞOK Market “Ben de Varım” projesi ortaya çıkardı. Bu proje ile birlikte ev hanımlarına destek olmayı planlamaktadır. Ev hanımlarının evlerinde üreteceği bez alışveriş çantalarını kendi mağazalarına alarak sizler adına satışa çıkaracaktır.

Bez Alışveriş Çantası taşıması gereken özellikler neler?

Şok Market bez çantaları direk almamaktadır. Bunun için bz çanta özelliği taşıması ve bunun yanında aşağıdaki şartları da taşımalıdır.

  • Alışveriş çantaları “bez” malzemeden yapılmış olmalıdır. Plastik gibi hazır ve fabrikasyon üretilmiş çantalar kesinlikle alınmayacaktır.
  • Ebatları 40cm x 40cm ölçülerinde olmalı. Ancak bez malzemeden olmak kaydıyla, daha küçük ölçülerde gelen çantalar da olabilir.
  • Sağlam olmaları. Alışveriş çantası olarak kullanılacakları için en az 5 kg’lik yük taşıyabilecek sağlamlıkta olmalı. Bu Şok Markete teslim edilirken test edilecektir.
  • Bez çanta üzerinde bayrak resmi gibi desenler olmamalıdır. Bunun yanında desen, nakış veya renk sıkıntısı yoktur.

Şok Market Bez Alışveriş Çantası Başına Kaç Lira Ödeme Yapacaktır?

Şok Marketler kar amacı gütmeden bu projeyi yapmaktadır. Bundan doalyı sizin çantanız Şok Marketlerde 5 TL’den satılacaktır. Bu paradan KDV düşülünce geriye kalan 4,5 TL size ödenecektir. Şok Market, kişi başına en fazla 10 bez alışveriş çantası alımı yapacaktır ve bunun için size 45 TL ödeme yapacaktır. Antalya’da Şok Markete sattığınız 10 çanta sonrası Ankara’da Şok Markete 10 adet bez çanta daha satamazsınız. 10 çanta sınırı bulunmaktadır. Market ihtiyaç olması durumunda size dönüş yapacaktır. Çanta teslim edilirken sizin ad, soyad ve TC numaranız alınacaktır. Kampanya şu anda başlamıştır. Devam etmektedir. Bez çanta dikerek evde para kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evden Çalışma İlanları Evde ek iş imkanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.