Ekrem Coşkun Döner Franchising Bayilik Başvurusu Yapma

Elinde birikimi olup franchising ile bayilik almak isteyen kişiler için sizlere fikir olabilecek iş fikrinden bahsedeceğiz. Yaprak et döner satışı ile sektöre hızlı bir giriş yapan Ekrem Coşkun Döner bayilik sistemi hakkında bilgi vereceğiz. “Ne yediğini bilmek herkesin hakkı” mottosuyla yola çıkan şirket misyonu olarak belirlediği hilesiz, şoksuz, sağlıklı ve doğal yaprak et döner satışı yapma yoluna çıkmıştır. Gıda sektöründe öne çıkmak isteyen şirket bu kapsamda bayilik vermektedir.

Türkiye Geneli 200 Şubeye Ulaştı

Ekrem Coşkun Döner, ülke geneli franchising sistemi ile bir çok şehirimize şubeler açmıştır. Şu anda Antalya ve Ankara bayilik sistemini yeterli sayıya ulaştığı sebebiyle durdurmuştur. Bunun yanında diğer şehirlerimize bayilik vermeler devam etmektedir. Şube sayısı 200’e ulaşan şirket bu sayıyı sınırlı sayıda artırmayı planlamaktadır.

Ekrem Coşkun Döner Franchising Şartları Neler?

Franchising almak istiyorsanız şirketin belirlemiş olduğu şartları sağlamalısınız. Şirket dana eti kullanmaktadır ve içine kesinlikle kıyma koymamaktadır. Helal kesim etleri müşteriler ile buluşturmaktadır. Dönerde kullanılan ekmekler anlaşmalı fırınlarda özel bir reçete hazırlanarak gün içerisinde sürekli taze oalrak sevk edilmektedir. Şirket personel ve usta konusunda da destek sağlamaktadır. Cirodan kar payı istememektedir. Nakliye bedeli de almamaktadır. Franchising ücreti olarak 250 bin TL almaktadır. İş yeri açmak isteyenlere lokasyon ve yer seçiminde de yardımcı olunmaktadır. İnşaat ve kurrlum için 200 bin ile 250 bin TL arasında tutan bir bütçe ile express konsept mağza kurulumu yapılmaktadır. Şirket yapacağınız bu yatırımların 6 ile 12 ay arasında size geri dönüşü olacağını ön görmektedir.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Başvurusu Yapma

Ekrem Coşkun Döner bayiliği almak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak şirketinonline başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda Ad soyad, mail adresi, telefon numarası, talep edilen şehir de düşünceler bölümleri bulunmaktadır. Antalya ve Ankara merkez ve ilçelerine yeterli sayıda şube olduğu için bayilik verilmemektedir. Listede sizin bulunduğunuz şehir yoksa ya bayilik sayısınına ulaşılmıştır veya marka kararı gereği franchising sistemine kapalıdır. Ekrem Coşkun Döner franchising başvurusu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://bit.ly/2YtN50l

Bir önceki yazımız olan İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizde İnternetten nasıl para kazanılır?, İnternetten para kazanma fikirleri ve İnternetten para kazanma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.