Çiğköfte Bayilik Alma Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Bayilik açmak isteyen kişiler için günümüzde en çok rağbet gören ve maliyet bakımından karşılaştırıldığında diğer gıda sektörü firmalara göre uygun ücretli çiğköfte bayiliği hakkında bilgi vereceğiz. Hazır gıda sektörüne hızlı bir girişle tavuk ve et dönerin yanında pratik bir lezzet olarak hayatımıza giren çiğköfte dükkanlarının sayısı gitgide artmaktadır. Sizler de bu sektörüre girmek istiyorsanız herhangi bir çiğköfte firmasıyla fransihing anlaşması yapmanız size daha hızlı müşteri kazandıracaktır. Müşteriler ismini bildiği markalardan alışveriş yapmak istemektedirler.

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfte, doğu bölgemizde oldukça meşhur bir yiyecektir. Fakat oralarda genellikle etli çiğköfte yapılmaktadır. Bu da yapıldığında o anda tüketilmesi gereken bir yiyecektir. Bundan dolayı sizin satışını yapacağınız çiğköfte etsiz olacaktır. Çiğköfte alanın isim yapmış şehrimiz Adıyaman’dır. Bir çok çiğköfte firması burada bulunmaktadır. Sizlere bir kaç çiğköfte markası ismi vereceğiz bu firmalar çiğköfte franchising vererek büyümeyi planlamaktadırlar.

  • Samsat Çiğköfte – Adıyaman
  • Adıyörem Çiğköfte – Samsun
  • Komagene Çiğköfte – İstanbul
  • Çiğköftem
  • OSES Çiğköfte
  • Battalbey Çiğköfte
  • Sosyete Çiğköfte
  • Hacıalioğlu Çiğköfte
  • Güneyce Çiğköfte
  • Çiğköftemiss

Yukarıdaki firmalara ek olarak daha adını yazmadığımız bir çok çiğköfte firması bayilik vermektedir. Sizlere adı en çok duyulmuş olanlarını belirttik. Bu çiğköfte markalarını internete yazarak bayilik sistemleri hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Çiğköfte Bayilik Ücreti Kaç Para?

Çiğköfte bayiliği alma ücreti firmaya göre değişmektedir. EN az 5 bin TL ücret ile başlayan bayilik ücretleri olurken bazı firmalar ise 50 bin TL ücret istemektedir. Çiğköfte dükkanı açmak için o kadar büyük bir yere ihtiyaç yoktur. Çiğköfteyi saklayacağınız dolabın sığacağı ve bir kaç tabure ve masa koyabilecek bir alan olması yeterlidir. Bayiliğini alacağınız firma sizlere dolap, masa, sandalye, broşür gibi malzemeleri temin etmektedir. Temin etmeyenler de bayilik ücretini düşük tutmaktadır. Sizler tek bir firma yerine bir kaç firma ile iletişime geçerek size en uygun ve en çok para kazandıracak çiğköfte firmasını seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ekrem Coşkun Döner Franchising Bayilik Başvurusu Yapma başlıklı makalemizde Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları, Ekrem Coşkun Döner bayilik ücreti ve Ekrem Coşkun Döner franchising koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.