Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Duyurusu Yayımlandı

Ankara’da bulunan Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi farklı alanlarda çalışmak üzere sürekli işçi alımı duyurusu yayımladı. Bu kapsamda işkur ile işbirliği yapan üniversite toplam 18 sürekli işçi istihdamı gerçekleştirecek. SÜrekli işçi alımına ilişkin tüm detayaşr Türkiye iş kurumu il müdürlüğünde veya işkur internet sitesi olan “www.iskur.gov.tr” adresinde yayınlanacağı belirtildi. Üniversitenin alımı yapacağı 18 sürekli işçinin hangi kadrolara yapılacağı hakkında bilgi verelim.

Alım Yapılacak Açık Pozisyonlar Neler?

Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi rektörlüğü işkur üzerinden alımını yapacağı işçilerin hangi pozsiyonlarda çalışacağı hakkında bilgi verdi. Buna göre üniversite aşağıdaki kadrolara alımlar yapacaktır.

  • Temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, inşaat ustası, bahçıvan, fırıncı, makine teknisyeni, makam şoförü, şoför, ısıtma ve havalandırma operatörü, teknik bakım elemanı, mobilyacı, arşiv destek elemanı ve bilgisayar teknolojileri teknisyeni kadrolarına alımlar yapılacaktır.

Üniversite işçi alımı şartları neler?

Yukarıda belirtilmiş olan açık pozsiyonlara iş başvurusu yapmak isteyen kişiler bu kadrolara uygun olan eğitimi almış olaları ve bunu belge ile kanıtlamaları gerekmektedir. Bunun yanında usta olarak iş başvurusu yapacaklar da işkur tarafından hangi belgelerin gerekli olduğunu öğrenerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvurular ne zaman sona erecek?

İşkur üzeridnen yapılacak olan başvurular 13 Eylül 2019 cuma gğnğ sona erecektir. İşe alım şartlarını taşıdığını düşünen kişiler ister şahsen işkur il müdürlüğüne giderek veya online olarak www.iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden iş başvurularını yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu Açıktan 66 İşçi Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde Balıkesir sürekli işçi alımı, Eskişehir sürekli işçi alımı ve Eti Maden İşletmesi işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.