Acun Medya Yabancı Dil Bilen Personel Alımı

Acun Ilıcalı, medya sektörüne giriş yaptıktan sonra Acun Medya şirketini kurdu ve tüm programlarını bu şirkete bağladı. Acun Medya; TV8, TV8,5 kanallarını içeren ve Acun Ilıcalı’nın tüm programlarının yapımcılığı yapmış olduğu şirketidir. 2006 yılında kurulmuş olan şirket medya sektöründe hizmet vermektedir. Acun Medya, bünyesindeki programlardan bazıları survivor, yetenek sizsiniz, o ses Türkiye, var mısın yok musun, fear factor, devler ligi programlarının yanında Behzat Uygur’un sunduğu “söyle söyleyebilirsen” ve Uğur Dündar’ın sunduğu “Yoksa Rüya mı?” programlarının prodüksiyonunu yapmaktadır.

Acun Medya Yurtdışı Prodüksiyonları

Acun Medya yurtdışı iş imkanları da bulunmaktadır. Şirket büyüdükçe yurtdışına da açılmıştır. Yunanistan’da Survivor Greece, The voice of Greece, Ellade Exeis Talento ve Power of Love programlarının prodüksiyonunu yapmaktadır. Bunun yanında Acun Medya tarafından ortaya çıkarılmış bir yarışma olan “Exathlon”, Brezilya, Meksika, Romanya, Kolombiya ve Amerika Birleşik Devletlerinde yayınlanmaktadır.

Acun Medya Yabancı Dil Bilen Personel Alımı

Yukarıda bahsettiğimiz Acun Medya yurtdışı prodüksiyonlarında çalışmak üzere yabancı dil bilen personel alımı için iş ilanı yayımlamıştır. Aranan yabancı diller Yunanca, İspanyolca, Portekizce, ve Rumence’dir. Bu dilleri bilen kişiler yukarıdaki ülkelerde yayınlanmakta olan programalarda görev alacaklardır. Bu dili iyi bildiğinize dair belge ya da referans olması durumunda iş başvurusu yapabilirsiniz.

Acun Medya iş başvurusu yapmak isterseniz internet sitesi üzerinden başvuru doldurmanız yeterli olacaktır. Dolduracağınız forma yazacağınız bilgiler doğrultusunda Acun Medya insan kaynakları size iletişim bilgilerinizden ulaşacaktır. Başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki internet bağlantısını tarayıcınıza kopyalamanız yeterli olacaktır.

http://bit.ly/2ZTMAt1

Bir önceki yazımız olan Katar Havayolları iş ilanları personel alımı başlıklı makalemizde katar havayolları Türk personel alımı, Katar iş ilanları 2020 ve katar iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.