Acun Medya TV8 iş imkanı seyirci başvurusu yapma

Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonra oldukça aktif bir şelikde program yapan ve hem totalde hemde diğer izlenme türlerinde ilk sıralarda yer alan programlara sahip olan TV8 kanalında seyirci olarak yer almak ister misiniz? Bu sizler için basit bir işlem veya durum olarak görülebilir veya bu sayede iş sahibi nasıl olabileceğim diye kendinize soruyor olabilirsiniz. Bunun kolay bir açıklaması bulunmaktadır. Acun Ilıcalı ekran yüzlerini ve çalışma arkadaşlarını daha önce programlarında yer almış kişiler arasından seçmektedir.

TV8 iş imkanı

TV8 kanalında yer alan programlara öncelikle seyirci veya yarışmacı olarak katıldıktan sonra diksiyonunuz, görünüşünüz veya hazır cevaplılık durumunuza göre Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekmeniz durumunda kesin olark söyleyebiliriz ki sizler TV8 bünyesinde çalışmaya başlayacaksınız. Acun Medya programlarını sıkı takip eden biri iseniz söylediğimizin ne kadar doğru olduğunu oarada çalışan kişilerin, sunucuların, yorumcuların daha önce bir başka programda yer almış kişi olduğunu göreceklerdir.

TV8 iş başvurusu yapma

Tv8 kanalına öncelikle seyirci veya yarışmacı oalrak başvuru yapmalısınız. Dİrek iş başvurusu yaparak iş fırsatı bulmak, kanalın istediği şartları taşımak zor olabilir. Seyirci olarak gittiğiz programda yapacağınız analiz ve yorumlar kanalın dikkatini çekerse iş bulma şansınız artacaktır. Bu kadar açık değilseniz sadece programlarda seyirci olarak yer almak istiyorsanız da aşağıda belirteceğimiz formu doldurmanız yeterli oalcaktır. Acun Medya sizi başvuru formuna verdiğiniz iletişim bilgilerinizden iletişime geçecektir.

Yapmanız gereken ” https://www.tv8.com.tr/seyirci-basvuru/ ” adresine girerek online formu eksiksiz şekilde doldurmak olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Katar Havayolları iş ilanları personel alımı başlıklı makalemizde katar havayolları Türk personel alımı, Katar iş ilanları 2020 ve katar iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.