Volkswagen Türkiye Personel Alımı iş ilanı

Volkswagen firmasında iş imkanı. Almanya’nın ünlü otomobil firması Volkswagen personel alımı yapıyor. Ünlü Alman firmasında işçi ve personel olarak çalışmak isteyenler için firmanın açık iş pozsiyonları bilgilerini vereceğiz ve sizlere Volkswagen iş başvurusu nasıl yapılır? Bu konu hakkında bilgilendirme yapacağız. Otomobil devinin ülkemizde fabrika açacağı haberleri yayılınca kişilerde hangi şehirde fabrika kurulacı merak konusu olmuştur. Volkswagen bu konuya son noktayı koydu ve Manisa ilimizde Volkswagen Turkey Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni 943,5 milyon TL sermaye ile kurdu.

Volkswagen Yaklaşık 5 Bin Kişiye İş İmkanı Sağlayacak

Manisa’ya fabrika kurcağı kesinleşen Volkswagen, bir çok kişiye de iş imkanı olacak. Fabrika kurulurken inşaat alanında alımlar yapılacak. Fabrika kurulumdan sonra elektrik, elektronik alanında makine kurumları yapılacak ve en sonunda da otomotiv alalında personel alımları yapacaktır. Bu hesaplamalara göre şirket kurulumda yaklaış 5 bin kişiye istihdam sağlaması beklenmektedir.

Volkswagen personel alımı iş ilanları

Volkswagen, şu anda Manisa’ya fabirka kurulumunu yapmadı. Şu anda ülkemizde Doğuş Otomotiv bünyesinde yer almaktadır. Personel alımları Doğuş Otomotiv tarafından yapılmaktadır. Şimdi sizlere Volkswagen açık pozisyonları listeleyeceğiz. Hangi illerde personel ihtiyacı olduğunu da belirteceğiz.

  • Pazarlama Uzmanı (Kocaeli, İstanbul)
  • YP Stok Planlama Uzman Yadımcısı
  • 2. El Satın Alma Danışmanı (Doğuş Otomotiv Esenyurt)
  • Dönemsel Müşteri Temsilcisi
  • Yedek Parça Satış Temsilcisi
  • Bölge Satış Uzmanı (Scania)
  • Ürün Yetkilisi (Seat)
  • Müşteri İlişkileri Uzmanı (VW Binek)

Volkswagen Türkiye iş başvurusu

Yukarıdaki kadrolara başvuru yapmak istiyorsanız Doğuş otomotiv internet sitesi insan kaynakları birimi tarafından yayımlanmış olan iş başvuru sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Bu sayfanın bağlantı linkini yazımızın sonunda belirteceğiz. Bu iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanmalıdırlar. Manisa’ya açılacak fabrika işçi ve personel alımları hakkında bilgilere ileri günlerde yer vereceğiz.

http://bit.ly/2nejYwJ

Bir önceki yazımız olan Katar Havayolları iş ilanları personel alımı başlıklı makalemizde katar havayolları Türk personel alımı, Katar iş ilanları 2020 ve katar iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.