Vatan Bilgisayar Türkiye Geneli Personel Alımı Yapıyor

Elektronik sektörünün önde gelen firması olan Vatan Bilgisayar Türkiye geneli mağazalarına personel alımı yapıyor. Vatan Bilgisayar, kariyer yapmak isteyen kişiler için uygun bir iş fırsatıdır. Şirket, sattığı elektronik ürünler ile ülkenin öncü firmaları arasında yer almaktadır. 1983 yılında kurulmuş olan şirket 2019 yılı itibariyle 54 ilimizde 136 mağaza ile faaliyetlerini yürütmektedir. Haftanın yedi günü açık olan şirket büyük kapalı alalnlarda ürün satışları gerçekleştirmektedir.

Vatan Bilgisayar iş imkanları mağaza büyümeye devam ettikçe sürecektir. Günümüzde bir çok şirket küçülmeye giderken Vatan Bilgisayar büyümeye ve yeni mağaza açmaya devam etmektedir. 3700’den fazla perosneli olan firma, alım yapmaya devam etmektedir. Güler yüzlü, müşteri ilişkileri iyi, teknolojiye ilgi duyan, kendini geliştirmeye uygun bir yapıya sahipseniz Vatan Bilgisayar’da çalışabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar iş ilanları

Vatan Bilgisayar, kendi internet sitesinde ürün satışlarının yanında insan kaynaklarına da yer vermiştir. Burada işe alım politikalarının yanı sıra kariyer imkanlarından da bahsetmektedir. Personel alım süreci, personel eğitim ve seminerleri hakkında bilgiler burada bulunmaktadır. Bunun yanında açık iş pozisyonları ve iş başvurusu hakkında da bilgilendirmeler mevcuttur.

Vatan Bilgisayar Açık Pozisyonlar Neler?

Şirketin kariyer sayfasını incelediğimizde karşımıza farklı alanlarda açık pozsiyonlar çıkmaktadır. Bunlardan maddeler halinde bahsedecek olursak;

  • Sevkiyat Şoförü – Balıkesir Bandırma
  • Satış Danışmanı – Buyaka AVM, Palladium AVM, Esenyurt, Beylikdüzü
  • Müşteri Hizmetleri – Başakşehir
  • Kasa Personeli – Yalova
  • Çağrı Merkezi Elemanı
  • Satış Danışmanı – Eskişehir, Aydın, Muğla, İzmir, Antalya
  • Engelli Personel – Balıkesir, Tekirdağ, İstanbul, Antalya
  • Temizlik Görevlisi
  • Depo Personeli – Canpark

Yukarıdaki iş pozisyonları firmanın şu anda yayınlamış olduğu pozisyonlardır. Bu alımlar şirketin ihtiyacına göre değişebilmektedir. Başvurular için bir süre belirtilmemekle birlikte kadronun dolmasına göre güncellenmektedir.

Vatan Bilgisayar iş başvurusu

İş başvurusu yapmak isteyenler öncelikle ilanın yayınlanmış olduğu şehirde ikamet ediyor olmalıdırlar .başka bir şehire iş başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Vatan Bilgisayar iş ilanalrını kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Bundan dolayı yukarıdaki iş ilanlarını incelemk isterseniz aşağıya belirteceğimiz internet bağlantısını tarayıcınıza kopyalayarak açık pozsiyonları görüp iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

http://bit.ly/2GjHuhX

Bir önceki yazımız olan ŞOK Süpermarket Personel alımı iş başvurusu başlıklı makalemizde Şok Market iş başvurusu, Şok Market iş ilanları 2020 ve şok market kariyer fırsatı hakkında bilgiler verilmektedir.