Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları

Lise mezunu iş ilanları internet sitelerinin en sık aranan iş ilanları arasındadır. Rekabetr oldukça fazladır. Ülkemizde zorunlu eğitimin lise ile son bulduğunu var saydığımızda üniversite zorunlu olmadığı için lise mezunu kişilerin sayıları oldukça fazladır. Türkiye vagon sanayii a.ş. de lise mezunu olan kişiler arasından işkur üzerinden sürekli işçi alımı yapacaktır. Bu iş ilanı ortaöğretim mezunları için şartları taşımaları halinde iyi bir iş imkanıdır.

Kurum, kamu kurumlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre Türkiye iş kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır. Bu kapsamda toplam 26 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Başvurular ne zamana kadar yapılabilecektir?

Bu iş ilanına başvuru yapmak isteyen ve en az lise mezunu olan kişiler işkur üzerinden bugün ilana açılmış olan ilana başvuruda bulunabilirler. Başvurlar 5 gün boyunca açık kalacaktır. 20 Temmuz 2019 gününe kadar başvuru yapılabilecektir.

Başvuru şartları neler?

Başvuru şartları Sakarya çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü tarafından bugün itibariyle yayınlanmıştır. iskur.gov.tr isnternet sitesinden bu iş ilanı başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

Başvuru şartlarını taşıyan kişilere sözlü mülakat yapılacaktır. Sözlü mülakat kurumunun kendisi tarafından yapılacaktır. Sözlü mülakata çağrılacak kişiler ayrıca bilgilendirilecektir.

Bir önceki yazımız olan Milli Savunma Bakanlığı işçi alımı şartları belli oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.