Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi önlisans mezunu sağlık personeli iş ilanı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde bulunan sağlık araştırma ve uygulama merkezinde görevlendirilmek üzere sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversite hastanesinde çalışmak isteyen sağlık alanında eğitim görmüş kişiler iş ilanlarının detaylarına bakarak başvuru yapmaları yeterli lacaktır. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki başvuru için kamu perosneli seçme sınavı puanı aranmaktadır. KPSS sınav puanı olmayan kişiler bu iş ilanına başvuruda bulunamayacaklardır.

Alım Yapılacak Kadrolar Neler?

  • Hemşire 2 kişi
  • Sağlık Teknikeri 3 kişi

Yukarıdaki kadrolara alımlar yapıldıktan sonra hemşirelerin giderleri özel bütçeden sağlık teknikerinin giderleri ise döner sermayeden karşılanacaktır. Hemşire alımı sağlık uygulama ve araştırma merkezine yapılırken sağlık teknikeri alımı ise diş hekimliği fakültesine gerçekleşecektir.

Sözleşmeli Personel Alımı Şartları Neler?

Hemşire alımı için fakülte veya Yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü/programı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla Hemşirelik alanında en az 1 (bir) yıl iş tecrübesi olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için Meslek Yüksekokullarının Ağız ve Diş Sağlığı bölümü/programı mezunu olmak .

Başvurular ne zaman kadar yapılacaktır?

Başvrular 16 Eylülde başladı ve 30 Eylül 2019 tarihne kadar devam edecektir. Başvurunuzu üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için üniversitenin sitesinde yayınlanmış olan ilanı inceleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınıza kopyalamanız gerekmektedir.

http://bit.ly/2kslVEs

Bir önceki yazımız olan Selçuk Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Duyurusu başlıklı makalemizde hemşire alımı yapan üniversiteler, Konya hemşire iş ilanları ve Konya lise mezunu iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.