Şok Market Mağaza Personeli Alımı iş başvurusu nasıl yapılır?

Perakende satış sektörü bir firmada çalışmak istiyorsanız sitemizde yer alan iş ilanlarını inceleyebilirsiz. Bu alanda yani perakende sektöründe iş yapan çok fazla sayıda firma da bulunmamaktadır. Önde gelen firmaların birisi Şok Marketleridir. Ülke geneli 6 bin 500’den fazla mağazası bulunan Şok Marketleri personel alımı ihtiyaç halinde gerçekleştirmektedir. Mağaza ağını sürekli genişleten şirket bu yeni mağazalarına da mağaza personeli almaktadır.

Şok Market Mağaza Personeli Alımı

Şok Market’te mağaza personeli olarak çalışmak demek mağaza içerisinde müşteriler ile ilgilenmek, kasa da ödemeleri almak, reyonlardaki eksik ürünleri tamamlamak ile görevli olacaklardır. Bunun yanında mağazaya yeni ürün ve mallar gelmesi durumunda bunun alımı, depoya yerleştirilmesi, düzenlenmesi gibi görevleri de bulunmaktadır.

Şok Market Market Elemanı Alımı Şartları

  • En az lise mezunu,
  • Mağazacılığı meslek edinmek ve bu alanda ilerlemek isteyen,
  • Sorumluluk almayı seven,
  • İletişim becerisi gelişmiş,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli olan.

Şok Market iş başvurusu

Şok Marketlerde çalışmak istiyorsanız bunun için firmanın internet sitesine girerek orada bulunan Şok’ta Kariyer sayfasını incelemelisiniz. Burada market elemanı olmak isteyenler için iş başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, öğrenim durumu bilgileriniz ve çalışma hayatınız yani referans ve deneyimleriniz hakkında bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak Şok Market iş başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz. Şirket sizin ikametgah bilgilerine göre personel ve eleman ihtiyacı durumunda sizlere iletişim bilgilerinizden dönüş yapacaktır. Şok Market iş başvurusu internet bağlantısına ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://bit.ly/2Ori0Gf

Bir önceki yazımız olan ŞOK Süpermarket Personel alımı iş başvurusu başlıklı makalemizde Şok Market iş başvurusu, Şok Market iş ilanları 2020 ve şok market kariyer fırsatı hakkında bilgiler verilmektedir.