Samsun Atakum Belediyesi genel iş başvurusu

Samsun’un en gözde merkez ilçesi olan Atakum, gün geçtikçe büyümektedir. Diğer merkez ilçeler İlkadım ve Canik’e göre yerleşimi ve yaşam alanları ile Samsun’un en yaşanılası ilçesi olarak göze çarpmaktadır. Atakum, Karadeniz Bölgesinin en uzun ve en temiz sahiline sahiptir. Atakum Belediyesi büyüyen alanları, gelişen bölgelerine hizmet götürmek amacıyla eksik olan kadroalrını tamamlayarak alımlar yapmaktadır. Belediyede çalışma alanları çeşitlilik göstermektedir. Park ve bahçelerden büro personeline, şoförden makine operatörüne, veznedardan sayaç okuma personellerine, basın yayın bölümü personelinden fen işlerine farklı kadrolara alımlar yapılmaktadır.

Atakum Belediyesi iş ilanları nadir olarak kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Belediye, memur alımlarını kamu personeli eçme sınavı (KPSS) ile gerçekleştirirken düz memur alımlarını veya başka pozisyonlara alımları kendi bünyesinde yapmaktadır. Belediye başvurular için internet sitesi üzerinde kariyer sayfası açmıştır.

Atakum Belediyesi iş başvurusu

Atakum Belediyesi iş imkanları yukarıda belirttiğimiz gibi oldukça fazladır. Belediyenin şirketine bağlı olan Yalı Kafe’de garson, aşçı gibi kadrolardan da bahsememek olmazdı. Bu gibi kadrolara başvuru yapmak isteyen kişiler Atakum Belediyesinin internet sitesi olan “www.atakum.bel.tr” sitesine girmelidir. Bu sayfanın en alt kısmına inip kariyer linkine tıklamanız gerekmektedir.

Atakum Belediyesi Kariyer

Atakum Belediyesi interet sitesi kariyer sayfasına girince karşınıza kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, referanslarınızı ve deneyim bilgilerinizi girebileceğiniz online iş başvurusu formu çıkacaktır. Buradaki bilgileriniz Atakum Belediyesi insan kaynakları birimine ulaşacaktır. Belediye de personel ihtiyacı durumunda size iletişim bilgilerinizden ulaşacak iş başvurusu süreci tamamlanıp işe alım süreci başlamış olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erdek Belediye Başkanlığı Personel Alımı Duyurusu Yapıldı başlıklı makalemizde Balıkesir Erdek Belediyesi personel alımı, Belediye personel alım ilanları ve Erdek Belediyesi iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.