Samsat Çiğköfte Bayilik Koşulları ve Franchising Ücreti

Çiğköfte sektöründe franchising almak isteyen ve bu konuda araştırma yapan kişiler için Samsat Çiğköfte bayilik sisitemi hakkında bilgilendirme yapacağız. Adını Samsat Uygarlığından alan şirket 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sektörde lider konumda olan şirketlerdendir. İlk başlarda aile şirketi olarak kurulmuştur. 2016 yılında Ado Gıda Sanayi Tic. Ltd. Sti. olarak kurumsallaşmış ve franchising ve lojistik alalnlarında da hizmet vermeye başlamıştır. Şirket vizyon olarak ülke sınırlarını da aşarak dünya markası olmayı vizyon edinmiştir. Şu anda şubelerinin yüzde %98’i franchising olarak işletilmektedir.

Samsat Bayilik Alma Şartları Neler?

Samsat Çiğköfte her bütçeye göre paketler oluşturmuştur. Öncelikle sizler çiğköfte dükkanı açacağınız mekanı bulmanız gerekmektedir. Bulacağınız bu mekan işlek bir yerde olursa ve yakınında çiğköfte dükkanı çok a veya yok ise bu sizlerin kazancını artıracaktır. Sizlere Samsat Çiğköfte Bayilik paketleri hakkında bilgiler verelim.

 • Araç ve Yaya Trafiğine Açık Çok Yakınında Çiğ Köfteci Olmayan Bir Dükkan olmalı.
 • Aylık Kirası 5.000 TL’yi Geçmeyen ve En Az 10 M2 Olmalı,
 • Bulduğunuz Dükkanın Etrafında Internet Cafe, Kahve, Kıraathane, Okul, Hastane, Fırın, Askeriye, Üniversite Gibi Kurumlardan En Az Birkaç Tanesi Bulunmalı.
 • Bulduğunuz Dükkanın Adres Ve Resimlerini Samsat’a Ulaştırmanız durumunda Uzman Ekipleri Uydu Üzerinden Yapacağı Analiz Sonucunda Sizlere En Yakın Restoran, Lokanta Ve Çiğ Köftecileri Araştıracaktır. Dükkanınızın Fizibilite Notunu Verecektir. Bulduğunuz Dükkanda Başarılı Olacağınıza İnanılırsa Onay Verilecektir.
 • Sözleşme Yapılır, Bütçenize Uygun Olan Paketi Seçer ve Ödemesini Yaparsınız.
 • 15 ile 20 iş  Günün İçerisine Dükkanınız Ücretisz Bir Şekilde Kurulur ve Uzman Personellerimiz Tarafından Eğitiminiz Verilir.
 • Kurulum Paketi Ödemesi Yapıldıkan Sonra Dükkanınızı Konseptimize Uygun Kırmızı Beyaz Boya ve Fayans veya Duvarkağıdı Yapabilirsiniz. (Dükkan Ne Kadar Lüks Olursa O Kadar Müşteri Çeker)

Samsat Çiğköfte Bayilik Paketleri

 • Bayilik Paketi – 5.000TL

500 kg çiğköfte  bedelsiz  100 kg açılışta  verilecek  geri kalan  400 kg her ay sattığının  yüzde 10 olarak verilecek, 1.50  paslanmaz  çiğköfte  dolabı soğutuculu, 1.5 metre   paslanmaz altı dolaplı çekmeceli ön çalışma tezgahı, 3 adet masa  6 adet sandalye, 2 adet özel yapım çiğköfte tepsisi, Kesme tahtası, 1 adet elektoronik ışıklı terazi, özel çelik  bıçak, Işıklı  vinil  germe  MEŞHUR ADIYAMAN SAMSAT ÇİĞKÖFTE YAZILI  TABELA, Dükkan iç mekan giydirmeleri, Dükkan dış mekan cam giydirmeleri, Gıda üretim belgeleri  Helal belgesi iso belgeleri gıda üretim belgeleri, 2018 / 2019  ve 2019 / 2020  yılının  en iyi türkiye çiğköfte markası seçilen  firma logları, 2 kg hışır poşet, 2 kg dürüm poşeti, Köpük tabak, 2 adet önlük

 • Cafe Bayilik Paketi – 10.000 TL
 • Resturant Bayilik Paketi – 15.000 TL
 • AVM Stand Bayilik Paketi – 20.000 TL
 • Lüks Bayilik Paketi – 30.000 TL
 • Ultra Lüks Bayilik Paketi – 45.000 TL

Yukarıdaki bayilik paketleri içeriklerini aşağıda belirttiğimz bağlantı linkine girerek inceleyebilirsiniz. Biz sizlere sadece en ucuz olan paketin bilgisini verdik. Diğer paket detayları şirketin kendi sitesinde mevcuttur.

Samsat Çiğköfte Bayilik Almak için İletişime Geçme

Samsat Çiğköfte bayiliği almak isteyenler şirket ile 0212 644 1903 numaralı telefondan iletişime geçebilirler. İletişime geçmeden önce dükkan yeri, maliyet, sermaye gibi mekan ve gider araştırmaları yapmanız size uygun paket seçmede yardımcı olacaktır. Samsat Çiğköfte bayilik paketlerini incelemek ve detaylarına bakmak isteseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://bit.ly/2mS772w

Bir önceki yazımız olan Komagene Çiğköfte Bayilik Alma Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Komagene bayilik başvurusu, Komagene bayilik ücreti kaç para? ve Komagene Çiğköfte bayilik alma şartları hakkında bilgiler verilmektedir.