Sakarya Üniversitesi Bahçıvan Temzilik ve Büro Görevlisi Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı iş ilanı

Üniversiteler Türkiye iş kurumu aracılığıyla işçi alımlarına devam etmektedirler. Dün yayınlanmış olan işkur ilanlarını incelediğimizde Sakarya Üniversitesi bağlı birimlerinde görevlendirilmek üzere toplam 9 sürekli işçi alımı yapacaktır. Üniversite alımlarını engelli, eski hükümlü veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan sürekli işçi statüsünde yapacaktır. Kişilerin Türkiye iş kurumuna bu statülerde kayıtlı olması gerekmektedir. İş ilanı işkur internet istesi olan www.iskur.gov.tr sitesinde dün yayınlanmıştır. Kişiler buradan iş detaylarını görebilirler.

Hangi Kadrolara Alım Yapılacaktır?

  • Peyzaj Bahçıvanı (2 Kişi) – Eski Hükümlü veya Terör Mağduru, Lise mezunu, Kura ile işe alım.
  • Temizlik Görevlisi (3 Kişi) – Eski Hükümlü veya Terör Mağduru, Lise mezunu, Kura ile işe alım.
  • İdari Büro Görevlisi (1 Kişi) – Engelli, öğrenim seviyesi: Önlisans Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik / Halkla İlişkiler/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım, EKPSS ile işe alım.
  • İdari Büro Görevlisi (1 Kişi) – Engelli, Öğrenim seviyesi: Önlisans Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı/ Büro Yönetimi ve Sekreterlik/ Büro Yönetimi/ Halkla İlişkiler/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım, EKPSS ile işe alım.
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (2 Kişi) – Engelli, öğrenim seviyesi: Önlisans Çağrı Merkezi Hizmetleri / Halkla İlişkiler/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım, EKPSS ile işe alım.

Başvuru Süreçleri Neler?

Başvurular 4 Ekim 2019 Cuma günü sona erecektir. Bu tarihten önce şartları taşımanız durumunda işkur internet sitesinden arama kısmına Sakarya ilini seçince karşınıza ilanlar çıkacaktır. Online olarak oaradan başvurunuzu yapabilirsiniz. Bilgi almka isteyen kişiler Türkiye iş kurumu Sakarya il müdürlüğünden bilgi alabilirler. Kura ile işe alınacakların kuraları Noter huzurunda çekilecektir. EKPSS ile işe alınacak adayların ise puan sıralaması yapıldıktan sonra belirlenmiş kontenjanların 4 katı kadar aday sözlü mülakata alınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kültür ve Turizm Bakanlığı Farklı Şehirlere 140 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde Güvenlik görevlisi alımı yapan bakanlıklar, İşkur kamu güvenlik görevlisi alımı ve Kamu güvenlik görevlisi alım ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.