Rönesans Holding Yurtiçi ve Yurtdışı Personel Alımı

Rönesans Holding, 1993 yılında tememleri atılmış bir şirketten şimdi kendi bağlı alt şirketlerle holding haline dönüşmüştür. Holding başkanı Dr. Erman Ilıcak, her zaman sürekli gelişmeye ve kaltieden ödün vermeden projeleri gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Bu kapsamda hem yurtiçinde hem de yurtdışında adından söz ettirmiştir. Rönesans Holding, Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Hollanda, Beyaz Rusya, Karayipler, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Sint Maarten, ve Gana’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding Çalışma Alanları

Şirket inşaat alanında başladığı faliyetlerine şu anda Gıda, Emlak, Enerji, Sağlık, Gayrimenkul alanlarıdna devam etmektedir. Bundan dolayı bünyesinde farklı pozisyonlarda birçok personel ve işçi bulunmaktadır. Bundan dolayı Rönesans Holding sadece inşaat işçisi alımı yapıyor demek doğru olmayacaktır. İnşaat, holdingin ana şirketidir fakat diğer alanlarda da Rönesans Holding ile çalışma imkanınız bulunmaktadır.

Rönesans Yurtdışı iş imkanları

Yurtdışı iş ilanları arayan kişiler çoğunlukla dolandırıldıklarından veya o kadar çalışmalarına rağmen para alamadıklarından yakınmaktadırlar. Bundan dolayı ödemeleri aksatmayan, güvenilir şirketleri aramaktadırlar. Bunun için Rönesans Holding yurtdışı iş ilanları takip edilen, başvuru yapılan ilanlardır. Yurtdışında kendinizi yalnız hissetmeyeceğiniz ortamı ve düzenli ödeme yapmaları şirketi cazip hale getirmiştir.

Rönesans Holding İş İlanları

Rönesans Holdingin kariyer sitelerine yayımlamış olduğu açık pozsiyonlardan bahzedeceğiz. Bu pozisyonların yaınında genel başvuru ile ihtiyaç halinde çağrılmak üzere başvurular almaktadır. Sizler aşağıdaki açık pozisyonlara inceleyip size uygun iş ilanı olması durumunda yazımızın sonunda belirteceğimiz başvuru bağlantısı ile başvuru yapabilirsiniz.

 • Satın Alma Uzmanı
 • Finans Yöneticisi
 • Kalite Kontrol Mühendisi
 • Ambar Şefi
 • Aşçı – Rusya
 • Gıda Mühendisi – Rusya
 • Planlama Şefi
 • Makine İkmal ve Bakım Şefi
 • Yapı İskeleleri Mühendisi
 • Teknik Ofis Mühendisi
 • Makine Ekipman Mühendisi

Yukarıdaki kadrolara başvuruda bulunamk isteyenler aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak başvuru yapabilirler. Linkle tıklanmaması durumunda kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmanız gerekebilir.

http://bit.ly/2KTBzmw

Bir önceki yazımız olan Yurtdışına işçi götüren firmalar hangileridir? başlıklı makalemizde Yurtdışı iş ilanları 2020, Yurtdışı işçi alan firmaların listesi ve Yurtdışı Türk işçi alımı yapan firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.