ODTÜ İlkokul mezunu Temizlik ve lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi rektörlüğü Türkiye iş kurumu aracılığıyla boş pozsiyonlara işçi alımı yapacağını duyurdu. Üniversite 4857 sayılı İş Kanununa tabi sürekli işçi pozisyonunda Temizlik Hizmetleri ve Koruma ve Güvenlik Hizmetlerinde görev yapmak üzere personel alacaktır. ODTÜ’nin talebi üzerine Türkiye İş Kurumuna müracaat edenler arasından mülakata katılacak adayların belirlenmesi için, 19 Aralık 2019 Perşembe günü 10.00-12.30 saatleri arasında kura çekilişi Ankara 32. Noteri huzurunda üniversitenin MM 25 anfisinde yapılacaktır. Asıl ve yedek olarak belirlenen aday listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

ODTÜ İşçi Alımı Yapılacak Kadrolar

  • 20 Kişi Temizlik Hizmetleri kadrosuna alınacaktır. Bu kadro için başvuru yapacaklar 36 yaşından gün almamış olmalıdır. Öğrenim durumu olarak da en az ilköğretim mezunu olunmalıdır.
  • 35 kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna alınacaktır. Bu kadro için de 36 yaşından gün alınmamış olması gerekmektedir. Öğrenim durumu olarak en az lise mezunu olmalı ve özel güvenlik görevlisi belgesi sahibi olmanız gerekmektedir.

ODTÜ iş başvurusu nasıl yapılır?

İşkur üzerinden ODTÜ işçi alımı başvurusu yapacak olan kişiler TÜrkiye iş kurumu’nun internet sitesi olan “www.iskur.gov.tr” adresine giriş yaparak başvurunuzu yapabilirsiniz. İşkur internet sitesine başvurular ücretsizdir. Kaydınız yoksa kolaylıkla kayıt lup iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ilanı aramı kısmına Ankara ilini seçmeli ya da ODTÜ yazmanız yeterli oalcaktır.

Bir önceki yazımız olan Merzifon Belediyesi işkur üzerinden işçi alımı duyurusu başlıklı makalemizde Amasya iş ilanları 2020, Merzifon Belediyesi işçi alımı ve Merzifon iş ilanları 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.