Küçükpazar Mağazaları Personel Alımı iş başvurusu şartları

2000 yılında Samsun’da kurulmuş olan Küçükpazar Mağazaları perakende sektöründe hizmet veren bir firmadır. Züccaciye ürünlerinden oyuncağa, kozmetikten hırdavata, elektrikli ev aletlerinden temizlik ürünlerine, iç giyimden elektroniğe, plastik ürünlerden kırtasiyeye, hediyelik eşyadan spor malzemelerine kadar onbinlerce ürün satışı yapan firma Samsun’da 5 ve Çorum’da da 1 adet olmak üzere toplam 6 mağazaya sahiptir. Bu 6 mağazada toplam 200 personel çalışmaktadır.

Küçükpazar Personel Alımı

Küçükpazar mağazalarında çalışmak isteyen kişiler firmanın personel alımı ilanlarını takip etmelidirler. Küçükpazar personel alımı ilanları yerel bir firma olduğu için çoğunlukla Samsun yerel basınında ya da firmanın kendi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Küçükpazar, şu anda Samsun ve Çorum mağazalarında çalışmak üzere satış görevlileri aramaktadır. Bu kişilerde aradığı şartlar aşağıdadır.

Küçükpazar Mağazaları Personel Alımı Şartları Neler?

  • En az lise mezunu
  • Tercihen mağazacılık ve kasa kullanımı konusunda deneyimli,
  • Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı,
  • Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü,
  • Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda doğru ürünlerin tanıtımını yapıp, ürünlerin satışını gerçekleştirmek,
  • Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek,
  • Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

Küçükpazar iş başvurusu

Küçükpazar mağazalarında çalışmak istiyorsanız firmanın internet sitesi üzerinden özgeçmişinizi mail olarak göndermeniz yeterlidir. Kendilerine ulaşan özgeçmişleri perosnel bölümü ile inceledikten sonra ihtiyaç halinde sizlere iletişim bilgilerinizden dönüş yapacaklardır. Bunun için yapmanız gereken “info@kucukpazar.com” mail adresine özgeçmişinizi göndermek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan ŞOK Süpermarket Personel alımı iş başvurusu başlıklı makalemizde Şok Market iş başvurusu, Şok Market iş ilanları 2020 ve şok market kariyer fırsatı hakkında bilgiler verilmektedir.