Konya Derebucak Belediyesi İşkur Aracılığıyla Sürekli İşçi Alımı

Konya ilimizin ilçesi olan Derebucak Belediye Başkanlığı Türkiye iş kurumu üzerinden sürekli işçi alımı yapacağını ilan etti. Belediye hakkında bilgilendirme ytaptıktan sonra iş ilanı detayları hakkında bilgiler vereceğiz. İlçeyi ülkemize tanıtan özelliklerinden bahsedecek olursak bunlar baraj inşaatı, yağlı güreşler olacaktır. İlçe nüfusu yaklaşık olarak 7 bin kişidir. Küçük bir ilçe olan Derebucak iş ilanı detaylarına bakalım.

İstihdam Hangi Kadroya Yapılacaktır?

Konya Derebucak Belediyesi sürekli işçi alımına başvuru yapacak olan kişi belediye büro hizmetlerinde görevlendirilecektir. Bu iş ilanı 9 Ekim 2019 tarihinde işkur internet sitesi olan www.iskur.gov.tr internet sitesinde ilana çıkacak olup 14 Ekim 2019 tarihine kadar sitede açık olarak kalacaktır. Bu tarihten sonra online olarak sistem kapatılacaktır. Başvuru şartları gibi bilgiler ilan açıldıktan sonra işkur internet sitesinde görülebilecektir. Bu şartları taşıyan kişiler iş ilanına başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Şartları Neler?

Başvuru şartları direk olarak yayınlanmamış olsa da ilçe belediyesi ilanı olduğu için Derebucak ilçesinde ikamet ediyor olma şartı olacaktır. Bunun yanında büro personeli alımı yapılacağı için MEB onaylı bilgisayar işletmenlik belgesi şartı olması beklenmektedir. Bu iş ilanında kamu personeli seçme sınavına girmiş olma şartı bulunmamaktadır. Detaylar yarından itibaren işkur internet sitesinde görülebilecektir.

Bir önceki yazımız olan Sakarya Üniversitesi Bahçıvan Temzilik ve Büro Görevlisi Çağrı Merkezi Temsilcisi Alımı iş ilanı başlıklı makalemizde Engelli personel alan üniversiteler, Eski hükümlü iş ilanları ve İşkur engelli iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.