Isparta Bahçe Düzenleme ve Peyzaj işi için işlur üzerinden işçi alımı

Isparta ili için işkur üzerinden beden işçisi alımı için ilan açılmıştır. Bahçe bakımı, yeşil alan düzenlemesi, peyzaj gibi çalışmaları yürütecek toplam 20 işçi alımı yapılacaktır. İş ilanı Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi rektörlüğü tarafından TÜrkiye iş kurumu aracılığıyla yayımlanmıştır. Üniversiteye bağlı yapı işleri ve teknik daire başkanlığı park ve bahçler şube müdürlüğü bünyesidne istihdam edileceklerdir. İşe alınacak işçiler 2 Ocak 2020 tarihinden itibaren 3 ay süreli olarak geçici işçi statüsünde işe alınacaklardır.

Geçici İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar Neler?

Süleyman Demirel Üniversitesi mevsimlik işçi alımları TÜrkiye iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvurular 18-22 Kasım 2019 tarihleri arasında olacaktır. Başvurular işkur internet sitesi üzerinden veya Isparta işkur il müdürlüğünden yapılacaktır. Başvurular başlamıştır. İstihdam edilecek toplam işçi sayısı 20’dir. Bu sayının üzerinde başvuru olması durumunda 5 Aralık 2019 Perşembe günü saat 9’da SDÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Konferans Salonunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kurada adı çıkıp sözlü mülakata kalacak kişilerin listesi www.sdu.edu.tr internet sitesinde yayımlanacaktır.

Sözlü Mülakat Ne Zaman Yapılacaktır?

Noter kurasında adı çıkan kişilere 13 Aralık 2019 tarihinde sözlü mülakat yapılacaktır. Geçici İşçi statüsünde çalışmaya hak kazanan adayların isimleri Üniversitemiz Web sayfasının (www.sdu.edu.tr) duyurular bölümünde 20.12.2019 tarihinde yayımlanacaktır.

Başvuru şartı olarak detaylı bilgi yayınlanmamıştır. Öğrenim durumu olarak ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını geçmiş olmak gerekmektedir. İş ilanı hakkında bilgi almak isteyen kişiler 0246 211 1046 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Bir önceki yazımız olan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 500 Sürekli İşçi Alımı Duyurusu başlıklı makalemizde Devlet su işleri iş ilanları, Devlet su işleri işçi alımı ve DSİ operatör alımı hakkında bilgiler verilmektedir.