Garanti Bankası Açık Pozisyonlara İş Başvurusu 2020

İşsizlik rakamları, her ne kadar çok fazla gibi gözükse de iş arayanlar için çok fazla iş imkanları bulunmaktadır. Personel ve elaman arayan firmaların ilanlarını yayınladıkları platformları takip ederek yayında olan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Finans ve bankacılık sektöründe çalışmak isteyip kariyer hedefi olan adaylarda yine aynı platformlar üzerinden yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparak huzurlu bir çalışma ortamında iş bulma şansına sahip olabilirsiniz. Günümüzde en iyi mesleklerden biri olarak gösterilen bankacılık düzenli maaş garantisi ve huzurlu bir çalışma ortamı ile son 5 yılın en gözde mesleklerinden birisi haline geldi.

2020 yılında çok sayıda personel alımı yapacak olan bankalardan biride Garanti Bankası’dır. Türkiye genelinde çok sayıda şubesi olan 20 bine yakın çalışanı ile finans sektörünün parlayan yıldızı olmayı başaran Garanti bankası ihtiyacı olan kadrolara yeni personel alımı yapmayı hedeflemektedir. Yatırım bankacılığı,sigortacılık, leasing, faktoring vb. hizmetler alanında da öncü olan Garanti Bankası 2020 yılında personel almaya devam ediyor. Sizde Garanti Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız yayınlanan ilanlara bir an önce başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 2020 yılında şube sayısını ve personel sayısını artırmaya gideceği söylentileri olsada bu konuda her hangi bir resmi açıklama yapılmamıştır. Ancak bu söylemler sonrasında personel alımı için ilan yayınlayan Garanti Bankası farklı pozisyonlarında alımlar yapacağı duyuruldu.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olmak üzere, Güvenlik görevlisi, Gişe asistanı ve Müşteri temsilcisi pozisyonları için ilan yayınlayan Garanti Bankası bu pozisyonlar için farklı başvuru şartları ile başvuru almaya devam etmektedir. İlanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://goo.gl/1fqEqU