Gama Holding Suudi Arabistan Personel Alımı iş ilanları 2017

Gama Holding sadece ülkemizde değil yurt dışında da faaliyet gösteren köklü bir firmadır. Şirketin faaliyet alanları oldukça fazladır. güç santralleri, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımları gerçekleştirmektedir.

2017 Gama Holding iş ilanları incelendiğinde Suudi Arabistan’da çalışmak üzere personel alımı yapacağını görmekteyiz. Suudi Arabistan personel alımı iş ilanları yayınlayarak holdingin yurt dışında da istihdam imkanı sağladığı söylenebilir. Bu sayede bir çok vatandaşımıza yurt dışında böyle kaliteli bir holding ile çalışma olanağı sunulmuş olur.

Gama Holding Suudi Arabistan iş ilanını holding bünyesinde bulunan Gama Güç Sistemleri A.Ş. şirketi adıyla açmıştır. Şirket personel alımını özgeçmiş (CV) başvurusu ile yapmaktadır. Oluşturduğunuz özgeçmişinizi ik@gama.com.tr adresine göndererek başvuru sürecini başlatmış olursunuz.

2017 Gama Güç Sistemleri A.Ş. Suudi Arabistan Personel alımı pozisyonları

Gama Holding ilanları Suudi Arabistan’da olduğundan iş başvurusu yapacak kişiler tercihen Arapça bilmeleri kendileri için avantaj olacaktır. Arapça bilmeyenler için yabancı dil bilmek özellikle ingilizce ilana başvuru için yeterlidir. Yurt dışında çalışmak isteyenler için Gama Holding çok iyi bir fırsattır.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası önlisans mezunu personel alımı yapılan şubeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.