Evde Üçlü Priz Montaj işi ile para kazanma

Evde ek iş günümüzün vazgeçilmez kazanç yollarından birisidir. Özellikle 2019 yılı sonuna geldiğimiz şu günlerde elektrik, doğal gaz ve benzin ve motorine gelen zamlar vatandaşların belini oldukça bükmüştür. Asgari ücret alan birisi kira, fatura ödemelerinden sonra eline çok az para kalmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde kişiler kredi kartı borcu içindedir. Bu maaş yetmeme durumunda ek iş yaparak ailesine daha fazla katkı yapmayı düşünmektedirler. Çalışan kişiler boş zamanlarında ev hanımları ise neredeyse günün tamamında evde ek iş ilanları araştırıp evlerine iş alırlar ki ay sonunda evlerine ek gelir gelsin.

Herkes Evde Ek İş imkanı Bulabilir mi?

Evde yapılacak ek işler oldukça fazladır. Yaşadığınız bölge, ortamlar bu ek işlerde oldukça etkilidir. Turistik bir yerde yaşayan ile kırsal alanda yaşayan kişilerin bulabilecekleri ek işler aynı değildir. Bu durum büyükşehir ile normal şehirlerde yaşayan kişiler için de geçerlidir. Bunun için sizlere biz evde yapılabilecek işlerden tek tek bahsetmek istiyoruz. Bu sayede farklı bölgedeki kişiler ek iş imkanına kavuşabilsin.

Evde Üçlü Priz Montajı İşi

Üçlü priz montajı işi genellikle le beceri olan kişilerin başvurularını yaptığı bir ek iştir. Demonte olarak yani parçalar halinde yurtdışından gelen parçaların birleştirilerek üçlü priz haline getirilmesi ile oluşturulur. Bunun için küçük bir penseye ve tornavidaya ihtiyacınız vardır. Gerisi sizin el becerinize kalmış. Günlük ne kadar fazla üçlü priz montajı yaparsanız o kadar fazla ücret alırsınız.

Üçlü Priz Montajı İşinden Kaç Para Kazanabilirim?

Evde ek iş yapanlar normal maaş kadar ücret alamasalarda ek iş olduğu için maaşlarına oldukça iyi katkı yapacaktır. Üçlü priz işi yapmak isteyenler de alacakları parça başı ücreti araştırmaktadırlar. Burada para kazanma işi montajını tamamladığınız üçlü priz başına ödenmektedir. Sizlere iş veren firmalar tamamlanmış üçlü priz başına 30 kuruş ile 1 TL ücret vermektedirler. Bu ücret farklılıkları firmanın iş gücü ve aciliyetine göre değişmektedir. Acil sipariş almış bir firma işi daha hızlı olsun diye fazla ücret ödemektedir.

Evde üçlü priz montajı işi almak isteyenler öncelikle bulundukları şehir veya ilçede araştırma yapmalıdırlar. Bunun yanında bu yazımızın altına yorum yaparak ad soyad mail adresi ve bulunduğunuz şehir veya ilçeyi belirterek eve üçlü priz montajı işi veren firmaların sizlere ulaşamasını bekleyebilirsiniz. Sizlere iş garantisi vermiyoruz fakat bu yorumlar kısmından kişilere ulaşıldığını da belirtmek isteriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Tütün Sarma İşi ile Ek Gelir Elde Etme başlıklı makalemizde Evde ek iş 2020, Evde tütün sararak para kazanma ve Evde tütün sarma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.