Antalya Tahtakale Spot Personel Alımı iş başvurusu yapma

80’li yılların başında küçük bir anahtarcı dükkanı iken 2019 yılı itibariyle toplam 53 mağazaya sahip olan Antalya’nın en büyük perakende mağaza zinciri olan Tahtakale Spot mağazaları personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tahtakale Spot, toptan fiyatına perakende satışları ile müşterilerini kendine çeken, uygun fiyatlı kaliteli ve farklı ürün yelpazesi ile ilgi çekmektedir. Tahtakale Spot mağazalarında hırdavattan, elektronik ürüne, unlu gıdalardan, giyim bölümüne farklı alanlarda hizmetleri bulunmaktadır. Personel alımları da bu farklı bölümlere yapılmaktadır.

Tahtakale Spot Personel Alımı Basamakları Neler?

Tahtakale Spot personel alımı SC Grup insan kaynakları birimi tarafından belirli kriterlere göre yapılmaktadır. İş başvurularının tümü incelenerek kişilik envanteri, yetenek yönetimi gibi açılardan incelenir ve işe alım süreci işler.

Tahtakale Spot Personel Alımı Şartları

Tahtakale Spot iş imkanlarından yararlanmak isteyenler en az lise mezunu olmalı, müşteri ilişkileri iyi, ürün tanıtımı ve ürün yeri tespitini iyi yapabilmeli, erkeklerin askerlik ile ilgisi olmamalıdır.

Tahtakale Spot iş başvurusu yapmak isteyen kişiler mağazanın internet sitesinde yer alan online elektronik formunu doldurmalıdır. Bu dolduracağınız form ile birlikte iş başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Bunun devamında mağazanın size dönüşünü beklemelisniz. Başvurunuz sırasında sizden hangi mağazada çalışmak istediğiniz de sorulmaktadır. İkametgah adresinize yakın olanı seçmeniz size ulaşım açısından kolaylık sağlayacaktır. Tahtakale Spot iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

http://bit.ly/2LAFupM

Bir önceki yazımız olan ŞOK Süpermarket Personel alımı iş başvurusu başlıklı makalemizde Şok Market iş başvurusu, Şok Market iş ilanları 2020 ve şok market kariyer fırsatı hakkında bilgiler verilmektedir.