Amasya Merzifon Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı

Amasya ilimizin büyük ilçelerinden olan Merzifon’da iş imkanı. Merzifon Beldiye başkanlığı, Türkiye iş kurumu üzerinden işçi alımı yapıyor. Merzifon’da iş arayan kişiler bu iş ilanının detaylarını inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirler. Merzifon ilçesi, tarihi ile dikkat çekmektedir. İlçede Osmanlı ve daha eski dönemelre ait yapılara rastlamak mümkündür. Merzifon iş ilanları sürekli farklı alalnlarda yayınlanmaktadır. Bu sefer belediye başkanlığı tarafından yayınlanmıştır.

Merzifon Belediyesi iş ilanları

Merzifon belediye başkanlığı işkur üzerinden yapılacak başvurular ile beldiye işçisi alımı yapacaktır. İşkur üzerinden yapılacak başvuruların fazla olabileceği düşünüldüğünden başvuruları kabul edilmiş ve şartları taşıdığı belli olan kişilere noter huzurunda 2 Eylül 2019 tarihinde kura çekimi yapılacaktır. Kurada adı çıkan kişilere sözlü mülakat yapıldıktan sonra işe alım gerçekleşecektir.

Merzifon Belediyesi İşe Alım Şartları ve Alım Yapılacak Kadro

Belediye başkanlığı tarafından Türkiye iş kurumuna gönderilen işe alım talep formunda en az ilköretim mezunu olan, 18 yaşını doldurmuş, ilk yardımcı sertifikası sahibi ve milli eğitim bakanlığı onaylı asfalt plent operatörü belgesi olan kişiler başvuruda bulunabilecektir.

Merzifon Belediyesi iş başvurusu ve son başvuru tarihi

Yazımızda yukarıda bahsettiğimiz gibi başvurular işkur üzerinden yapılacaktır. www.iskur.gov.tr adresine giriş yaptıktan sonra iş ilanları menüsünden arama kısmına ister Amasya Merzifon seçip arayabilir veya “00005118910” ilan numarasını yazarak direk ilana ulaşabilirsiniz. İlana son başvuru tarihi 26 Ağustos 2019 olarak belirtilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Belediyede Çalışmak Üzere 10 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak başlıklı makalemizde Konya Zabıta memuru alımı, Selçuklu Belediyesi iş ilanları ve Selçuklu Belediyesi zabıta memuru alımı hakkında bilgiler verilmektedir.