A101 Personel Alımı online iş başvurusu yapma

Ülke geneli 7 binden fazla mağazaya sahip olan A101 mağazaları, uygun ve farklı ürün çeşitleri ile perakende sektöründe önde gelen bir kaç firmadan birisidir. BU kapsamda ülke geneli en ücra noktalara ulaşarak kapasitesini artırmayı amaçlayan şirket, yeni açacağı mağazalara da personel alımları yapmaktadır. A101 mağazalarında vardiyalı sistem bulunmaktadır. Sabahçı ve öğlenci olmak üzere personeller ikiye ayrılır ve sabah gelen personel akşam 6 gibi paydos yaparken öğlen 1 gibi gelen personel de mağazayı kapatma ile görevlidir.

A101 İnsan Kaynakları ve Kariyer Fırsatı

A101 mağazaları internet sitesi insan kaynakalrı biriminde kariyer fırsatları için bilgilendirme yapmıştır. Kariyer yapmayı planlayanlar için A101 mağazaları mağaza personeli, müdür yardımcısı, mağaza müdür, bölge müdürü, yönetici gibi kariyer basamakları ile başvuru yapacakların yükselmelerine fırsat tanımaktadır.

A101 iş başvurusu

A101 mağazaları iş başvurularını online başvuru formu ile sizlerden kişisel bilgilerinizi ve varsa iş deneyimi bilgilerinizi alarak yapmaktadır. Bunun yanında Türkiye iş kurumu üzerinden de personel alımları yapmaktadır. İşkur üzerinden gelen personeller beğenilmeleri halinde işkur süresi bitince kadrolu olarak A101 mağazaları ile çalışmaya başlayabilirler. A101 iş başvurusu yapmak isteyen kişiler en az lise mezunu olmalıdır. Erkeklerin askerlik ile ilgisi olmamalıdır. Şirket kısa bir eğitimden sonra kişileri personel ihtiyacı olan mağazalarda görevlendirmektedir. A101 iş başvurusu yapmak isterseniz aşağıda belirttiğimiz bağlantıyı kullanarak elektronik ortamda form doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

http://bit.ly/2JHTCM0

Bir önceki yazımız olan ŞOK Süpermarket Personel alımı iş başvurusu başlıklı makalemizde Şok Market iş başvurusu, Şok Market iş ilanları 2020 ve şok market kariyer fırsatı hakkında bilgiler verilmektedir.